Szkolny Klub Wolontariusza i Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy!
26 lutego 2022

Szkolny Klub Wolontariusza i Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę dla uchodźców z Ukrainy!

Zbiórka trwa od poniedziałku (28.02) od godz. 7.00 do odwołania.

Zbieramy:

- koce termiczne, śpiwory, maty do spania;

-Środki higieniczne i do pielęgnacji, np: pasty do zębów, szczoteczki do zębów i do włosów, mydła, płyny antybakteryjne, szampony czy żele pod prysznic, podpaski czy pieluchy, papier toaletowy, ręczniki papierowy;

-Ubrania dla niemowląt, dzieci i dorosłych;

-Żywność: produkty do szybkiego przygotowania, płatki błyskawiczne, woda, konserwy, makarony;

-Maseczki wielokrotnego czy opakowania maseczek jednorazowych.

Rzeczy można zostawiać na parterze, przy wejściu głównym do szkoły, w wyznaczonych pudłach.

Rzeczy muszą być nowe lub w bardzo dobrym stanie.

Dary będą na bieżąco transportowane do punktów zbiórek, na terenie całego Krakowa.

Bardzo prosimy o wsparcie. często osoby, które przekraczają granicę naszego kraju nie mają przy sobie prawie nic. Potrzebują wszystkiego.

Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie.

Z poważaniem,
Monika Zabrzeńska, koordynator Szkolnego Klubu Wolontariusza