ProfiLingua - harmonogram zajęć
20 lutego 2024

ProfiLingua - harmonogram zajęć

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Bardzo dziękujemy za udział dzieci na zajęciach pokazowych. Serdecznie zapraszamy do zapisu na zajęcia stałe.

Każdy z naszych kursów opiera się na autorskiej metodzie PROFI, stanowiącej połączenie wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów w dziedzinie edukacji oraz najskuteczniejszych metod nauczania: komunikacyjnej, naturalnej, całkowitego zanurzenia w języku (immersja).

Poniżej przedstawiamy, harmonogram zajęć językowych, które będą odbywać się na miejscu w Szkole Podstawowej nr 72.

ProfiLingua

Co czeka dzieci na naszym kursie?

• Zabawa i nauka z ulubionymi bohaterami filmów, pomogą dzieciom zapamiętać nazwy zabawek oraz innych przedmiotów, nauczą się mówić o pogodzie oraz poznają nazwy egzotycznych zwierząt.
  • Rozwój umiejętności przyszłości za pomocą historyjek i przykładów bliskich dzieciom, np. rozwój samoświadomości przez nazywanie uczuć swoich i swoich bliskich.
  • Zajęcia, które już od pierwszych etapów koncentrują się na komunikacji w realnych kontekstach i używaniu języka w codziennym życiu.
  • Kształtowanie prawdziwych wartości takich jak bycie dobrym przyjacielem, niesienie pomocy, codzienne uprzejmości, dbanie o siebie i innych.

Jakie umiejętności zdobędzie dziecko?

• pozna angielskie słowa i zwroty w kontekście codziennego życia
  •  wyrobi w sobie pozytywne nastawienie do nauki dzięki bohaterom ukochanych bajek
  •  zacznie pracować zespołowo biorąc udział w projektach i odgrywaniu scenek
  • rozwinie wiedzę o świecie, np. pozna niezwykłe zwierzęta w oceanie, pozna zasady zachowania na drodze