SP72 walczy w Budżecie Obywatelskim! PROJEKT LOKALNY - NR 22 Boisko o jakim marzycie! GŁOSUJ! 1 - 10 PAŹDZIERNIKA 2021
30 września 2021

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Mieszkańcy Dzielnicy VII – już wielokrotnie pokazaliśmy jaką moc mamy razem! Teraz walczymy wspólnie o boisko marzeń SP72 w Budżecie Obywatelskim Miasta Krakowa.

Nasz projekt ma numer 22 – razem możemy więcej! Głosować może każdy, dzieci również!

GŁOSUJ! 1 - 10 PAŹDZIERNIKA 2021

- NIEZALEŻNIE ILE MASZ LAT
- NIE MUSISZ BYĆ ZAMELDOWANY W KRAKOWIE
- GŁOSUJ PRZEZ INTERNET LUB W PUNKCIE GŁOSOWANIA

OPIS PROJEKTU - https://budzet.krakow.pl/projekty2021/3955-boisko_o_jakim_marzycie.html
Na istniejącym boisku o wymiarach 45x27 m2 zostanie wymieniona stara nawierzchni na nową, na której będą wytyczone boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej.

UZASADNIENIE PROJEKTU
Do złożenia wniosku skłonił mnie wygląd boiska: połatane, z wypadającymi coraz to nowymi dziurami - nieestetyczne i niebezpieczne. Jednolita kolorystycznie (pomijając dziury) nawierzchnia bez zaznaczonych linii i boisk nie zachęca do uprawienia gier zespołowych, a grać przychodzą zarówno zwolennicy piłki nożnej, jak również koszykówki i siatkówki. Boisko marzeń to boisko piękne, bezpieczne, kolorowe, przystosowane do uprawiania różnych dziedzin sportu dostępne dla mieszkańców dzielnicy popołudniami przez wszystkie dni tygodnia oraz w weekendy. Zysk dla mieszkańców: ruch, sport, zdrowie, integracja.

Głosować można:
elektronicznie – poprzez platformę internetową https://budzet.krakow.pl/
osobiście – poprzez kartę do głosowania w wybranym punkcie głosowania. Wykaz punktów do głosowania dostępny jest w załączniku.

Każdy głosujący musi oddać głos na sześć różnych projektów zadań (w tym trzy głosy na zadania o charakterze dzielnicowym w dzielnicy swojego zamieszkania i trzy głosy na zadania o charakterze ogólnomiejskim). Najwyżej oceniony przez głosującego projekt zadania otrzymuje 3 punkty, a najniżej 1 punkt.

ulotka_a6_Easy-Resize.com