ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE
27 kwietnia 2021

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Samorząd Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE, który organizowany jest w ramach akcji Dzień Ziemi 2021.

Do wygrania trzy rodzaje nagród:
1. Za każdy kg zebranych telefonów szkoła otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
2. Szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych w kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.).

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie :)

Zbiórka starych, niepotrzebnych, zepsutych czy używanych telefonów komórkowych bez baterii trwa do 25 maja 2021.