6 stycznia 2022r do naszej Parafii MB Królowej Polski na Woli w Krakowie przybyli za Gwiazdą, Trzej królowie z kolorowym orszakiem Małych Kolędników Misyjnych
13 stycznia 2022

6 stycznia 2022r do naszej Parafii MB Królowej Polski na Woli w Krakowie przybyli za Gwiazdą, Trzej królowie z kolorowym orszakiem Małych Kolędników Misyjnych

6 stycznia 2022r do naszej Parafii MB Królowej Polski na Woli w Krakowie przybyli za Gwiazdą, Trzej królowie z kolorowym orszakiem Małych Kolędników Misyjnych.
To uczniowie naszej szkoły SP 72. W tym roku inaczej, ze względu na ograniczenia pandemii, nie odwiedzają domów. Zobaczcie sami z jaką troską głosili, że Jezus chce być znany i kochany, że przyszedł dla Całego świata. A dzieci z Kamerunu i siostry dominikanki już się cieszą, że ich rówieśnicy pamiętają i wspierają ich, modlitwą, trudem i  zbierając ofiary na rozwój szkoły w Afryce.                                           
 
Z serca Wszystkim dziękujemy.
S. Maria OP

Galeria