1,5% podatku

Akcja "Szkoła na rowerach"

07 maja 2024
"Szkoła na rowerach" - akcja trwa od 6.05. do 29.05. Przyjedź do szkoły rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, deskorolce! Zbieraj pieczątki na własnoręcznie przygotowanej kartce i miej szansę na nagrody :)

Laboratorium Przyszłości - gogle VR na lekcjach geografii

07 maja 2024
Laboratorium Przyszłości - gogle VR na lekcjach geografii.

Maj miesiącem walki z dyskryminacją

06 maja 2024
Maj miesiącem walki z dyskryminacją - Przez najbliższy miesiąc pod hasłem walki z dyskryminacją przeprowadzamy pogadanki w klasach, wykonujemy plakaty, czytamy bajki terapeutyczne oraz ROZMAWIAMY.

Apel z okazji Świąt Majowych

06 maja 2024
Maj to miesiąc szczególny dla wszystkich Polaków. Obchodzimy wtedy ważne Święta Narodowe.

5 maja - Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

5 maja - Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Dzień Godn
05 maja 2024
Końcem kwietnia wystartowała wspaniała kampania społeczna "Różni, ale równi. Zobacz człowieka". Tematyka kampanii doskonale wpisuje się w założenia szkolnego Programu Wychowawczo - Profilaktycznego, a w związku z tym, 5 maja obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych oraz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną to i my symbolicznie chcemy przyłączyć się do tej Kampanii.

Wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka" kl. 4c i 5b

05 maja 2024
Klasy 4c i 5b podczas poznawania podziemnego świata Skarbnika. Emocjonująca wycieczka do Kopalni Soli "Wieliczka".

1b w Muzeum Elektroniki

30 kwietnia 2024
Klasa 1b wybrała się w podróż do niezwykłego świata z minionej epoki. Czekało na nich wiele stanowsk z retro grami, konsolami, komputerami i automatami arcade.